HİZMETLERİMİZ Neler Yapıyoruz


TOPLANTILAR

Kurum kimliğini yansıtan, fark yaratan ve iz bırakan etkinlikler tasarlayarak uygulamak, ana faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Sunum aşamasında gerçekleştirilen 3D modellemeler ile müşterimize etkinliği bütünüyle hissettirerek yaşatıyoruz.

Firmalar için yılda bir kez tüm bayilerini bir araya getirmenin taşıdığı önemin bilincinde olarak, her sene çıtayı biraz daha yukarıya taşıyıp mutlak memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. 15 yıldan bu yana kurumsal mesajın doğru iletilmesi bilinciyle projelendirilen başarılı bayi toplantıları, firmamızın gurur kaynağıdır.
Kurumların sürekli organizasyonları olarak tanımladığımız bu toplantılar, en etkin şekilde projelendirilerek ülkemizin dört bir yanında uygulanmaktadır.
Basın toplantılarının organizasyonlarında kurum kimliği ve verilmek istenen mesaj ön planda tutularak, kaliteli ve verimli organizasyonlar gerçekleştirilmektedir.
Kurumun amacını hedefleyen, ritmi yüksek, çeşitlilik içeren heyecanlı takım aktiviteleri ile bireysel oyunlar projelendirilerek uygulanmakta ve raporlanmaktadır.

LANSMANLAR

Sunumu yapılacak olan marka, ürün, hizmet veya logo YENİ olgusunun heyecanını, gururunu ve coşkusunu paylaşarak ürettiğimiz konseptler içinde, heyecan verici uygulamalar ile en çekici ve akılda kalıcı şekilde gerçekleştirilmektedir.

KONGRE

TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu bir seyahat acentası olmanın yanı sıra, PCO (Professional Congress Organiser) olan Elite Turizm, 15 yıldır çeşitli sektörlere düzenlenmiş olan ulusal ve uluslararası kongreler, sempozyum ve seminerlerle edinilmiş deneyimleri, bu organizasyonların finansal yönetimi, ekip yönetimi ve sponsorluk yönetimi gibi konularda hayata geçirmektedir.


ÖZEL DAVETLER

Kurumsal veya bireysel davetlerle kutlamalar en elit ve şık bir şekilde projelendirilerek tüm detaylarıyla uygulanır. Uygulanan tema, dekor, süsleme, ve tüm teknik detaylar bir bütün olarak ele alınmakta ve birimlerimizin koordineli çalışmalarıyla, gecenin hafızalardan silinmeyecek kalıcı anılar arasında yer alması sağlanmaktadır.


INCENTIVE

Yurtiçi ve Yurtdışı teşvik ve ödül gezilerinde memnuniyetin garantisi, Elite Turizm’in 15 yıllık engin tecrübesi ve küçük detaylara verdiği önem ile beklentileri tümüyle karşılama felsefesini besleyen enerjisidir. Yıllardır değişmeyen gruplarımızın mutlak memnuniyetinin arkasındaki temel unsurlarından biri bu enerjidir. Yurtdışından ülkemize gelen özel grupların ağırlanması için, ünlü Alman Tur operatörü TUI tarafından seçilmiş olan Elite Turizm, bugüne kadar gerçekleştirilen organizasyonlardan sayısız övgü kazanmıştır.


ÖDÜL TÖRENLERİ

Ödül törenleri ödülü verenler için de alanlar için de apayrı bir heyecan konusudur. Bu heyecanı tümüyle paylaşarak akışı hatasız ve kusursuz bir şekilde yönetmek konusunda çok deneyimli olan Elite ekibi, dikkati ve profesyonel yapısı ile ses getiren ödül töreni organizasyonlarına imza atmaktadır.


AVM

Günümüzde sürekli yenileri açılan AVM’ler için açılış, dekorasyon ya da özel günlerde gerçekleştirlen etkinliklerle ilgi çekmek, kendinden söz ettirmek hayli zorlaşmıştır. Elite Turizm AVM’ler için geliştirdiği özel konsept tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarmakta ve organizasyonun ses getirmesini sağlamaktadır.

AVM açılışı basının pek te ilgisini çekmeyen bir konu olmakla birlikte, Elite gerçekleştirdiği değişik ve fark yaratan AVM açılışlarıyla ulusal ve yerel basında uzun süre organizasyondan söz edilmesini sağlamaktadır.
Elite’in AVM dekorasyonlarına bakış açısı “önünden geçip gidilecek değil, önünde durup seyredilecek” dekorlar tasarlamaktır. Bu mantıkla gerçekleştirilen tasarım uygulamaları, övgüler kazanmanın yanı sıra hayranlık ve büyük ilgi uyandırmıştır.

KREATİF TASARIM ATÖLYESİ